SATRANÇ SADECE BİR OYUN DEĞİLDİR...

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ ? İŞTE SİZE BİR KAÇ SEBEP .

İLK OLARAK BİZ ÇOCUKLARI ÇOK SEVİYORUZ.

Group of children with hands and thumbs up

BURSA’DA SATRANÇ EĞİTİMİNDE FARK YARATMAK İSTİYORUZ.FARK

1-  5 YAŞINDAN BAŞLAYARAK HER YAŞTA SATRANÇ ÖĞRENMEK İSTEYEN ,SATRANÇ BİLGİSİNİ GELİŞTİRMEK İSTEYEN HERKESE HİZMET VERİYORUZ.

2- EN BÜYÜK FARKIMIZ ANTRENÖRLERİMİZİN AYNI ZAMANDA SINIF ÖĞRETMENLERİ OLMASI.MAHMUT HOCA

BUNUN ÖĞRENCİ İLE İLETİŞİM KURMADA BÜYÜK AVANTAJ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUZ.EĞİTİM FAKÜLTESİ MEZUNU ÖĞRETMENLERİMİZİN DERSTE KULLANILACAK YÖNTEM VE TEKNİKLERİ ÇOK İYİ BİLMELERİNİN YANINDA İLETİŞİMDE ÖĞRENCİLERİN SEVİYELERİNE İNEBİLMELERİ ONLARLA EMPATİ KURMALARI ,BİREYSEL OLARAK ÖĞRENME TARZLARINI BELİRLEDİKTEN SONRA ÖĞRENCİNİN ÖĞRENME İHTİYAÇLARINI GİDERMELERİ YOLUNU İZLİYORUZ.

3- SATRANCIN EĞLENCELİ KISMINI ,HER OYUNUN SERÜVENLERLE  DOLU OLDUĞUNU GÖSTEREREK ÖZELLİKLE ÇOCUKLARIN SATRANÇ OYUNUN İÇİNDE YER ALMALARINI , ONLARIN BİZLERDEN DAHA GÜÇLÜ OLAN HAYAL GÜÇLERİNİ KULLANMALARINI SAĞLAMAYI HEDEFLİYORUZ.

4ÇOCUKLARIMIZ HAFTA BOYUNCA YOĞUN GEÇEN EĞİTİM-ÖĞRETİM SÜRECİNDEN KISA BİR SÜRE DE OLSA AYRILARAK RAHATLAMALARINI SEVDİKLERİ BİR AKTİVİTEYİ GERÇEKLEŞTİRMELERİNİ HEDEFLİYORUZ.

5-ÖĞRENCİLERİMİZİN EĞİTİM-ÖĞRETİM SÜRECİ DIŞINDA KALAN ZAMANLARINI, TELEVİZYON-TABLET-BİLGİSAYAR-XBOX-PLAYSTATİON-CEP TELEFONU-FUTBOLVB GİBİ KİŞİSEL GELİŞİMLERİNE ÇOK FAZLA KATKI SAĞLAMAYAN UĞRAŞLARLA GEÇİRMELERİNİ İSTEMİYORUZ.AİLELERİN DE BUNLARDAN KURTULMAK İÇİN ÇOK ÇABA SARFETTİKLERİNİN FARKINDAYIZ.BİZLER DE BUNLARLA MÜCADELE ETMEDE SATRANCIN ETKİLİ BİR ARAÇ OLDUĞUNU YILLARDIR YAŞAYARAK GÖRÜYORUZ.DÜŞÜNEN ,SORGULAYAN,ARAŞTIRAN,KENDİNİ İYİ TANIYAN ,ÇEVRESİNE VE DOĞAYA SAYGILI,OKUYAN,MERAK EDEN,SORU SORAN,PLANLI ,ÜLKESİNİ SEVEN ,KÜLTÜREL ÖZELLİKLERİNİN FARKINDA OLAN BİREYLER YETİŞTİRMEK İSTİYORSAK YAPABİLECEĞİMİZ NE VARSA YAPMALIYIZ.SATRANCI BUNLARI SAĞLAMAYA YARDIMCI OLACAK ETKİLİ BİR ARAÇ OLARAK GÖRÜYORUZ.

6-GELİŞMEYE AÇIĞIZ .ÖNERİLERİNİZE, ÇOCUKLARIMIZA FAYDA SAĞLAYACAK HER TÜRLÜ DÜŞÜNCEYİ HAYATA GEÇİRMEYE AÇIĞIZ.

7- ÖĞRENCİLERİMİZİ DİKKATLE TAKİP EDİYORUZ.HAFTA HAFTA GELİŞİMLERİ HAKKINDA SIK SIK AİLELERİ BİLGİLENDİRECEĞİZ.AYNI ZAMANDA SİZLERDE HER GEÇEN SÜREDE SATRANÇ İLE TANIŞAN ÖĞRENCİNİZDE OLAN DEĞİŞİMLERİ GÖZLEMLEYECEK VE İŞE YARADIĞINI GÖRECEKSİNİZ.

8-HER ÖĞRENCİYİ KENDİ ÇOCUĞUMUZ GİBİ GÖRÜYORUZ.ONLARA YAKLAŞIMIMIZDA SABIRLI ,SEVECEN , VE GÜLER YÜZLÜ DAVRANIYORUZ.ONLARIN SİZLER İÇİN NE KADAR ÖNEMLİ OLDUKLARININ FARKINDAYIZ.

Be Sociable, Share!

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir